Aktuální tipy na víkend

Datum aktuality: 29. - 30. 7. 2017
Aktuální tipy na víkend

Na této stránce naleznete aktuální tipy na každý víkend. Jedná se o přehled zajímavých akcí v blízkosti Zábřehu, popřípadě tipů na vzdálenější výlety.

Tipy na víkend 29. – 30. 7. 2017:

PRO RODINY S DĚTMI:

Skryté příběhy – Šternberk
Olomoucký kraj připravil pro mobilní aplikaci Skryté příběhy na svém území několik „misí“. Na tento víkend vám přinášíme tip na jednu z nich. Ve městě Šternberk můžou děti absolvovat misi s názvem Čtyři jinotaje, která je přenese do roku 1740, ve kterém pomůžou malíři Handkemu namalovat jinotajné obrazy.
V odpoledních hodinách můžou rodiče navštívit hudební festival Šternberský kopec, který se koná v areálu šternberského hradu.
Více informací ke Skrytým příběhům zde.
Více informací k festivalu zde.

PRO SPORTOVCE:

Welzlův kvadriatlon – Zábřeh
Závody se konají v sobotu 29. července od 8:00 na zábřežském koupališti.
Kromě klasických kategorií mužů a žen letos přibude kategorie dětí do 14 let a štafetový závod. Vedle závodů bude připraven kvalitní a bohatý doprovodný program pro diváky, fanoušky i samotné sportovce.
Více informací zde.

PRO MILOVNÍKY PIVA:

20. Pivní slavnosti – Chromeč
Akce se koná v sobotu 29. července od 14:00 v areálu sokolovny v Chromči.
Na jubilejních slavnostech bude připraven bohatý program. Od 15:00 bude k poslechu hrát country kapela Ticho buď a od 20:00 oblíbená kapela NOA. K ochutnání bude 16 druhů piv. Vstupné na akci je 50 Kč. Akce se bude konat za každého počasí.
Více informací zde.

PRO SPORTOVCE:

Jameson cup 2017 – Dolní Bušínov
Druhý turnaj se odehraje v sobotu 29. července od 8:30.
Příznivci nohejbalu se mohou těšit na pokračování letošního Jameson Cupu. Registrace proběhne od 8:30 hodin na antukových kurtech v kempu Bozeňov. Přihlásit své družstvo můžete prostřednictvím e-mailu na hrubanova@bozenov.cz.
Více informací zde.

PRO VŠECHNY:

Živá hudba v kempu – Dolní Bušínov
Další večer s hudebním programem si v kempu Sport & Relax areálu Bozeňov užijete již tuto sobotu 29. července. Připravena je diskotéka s DJ Čadou.
Více informací zde.

PRO RODINY S DĚTMI:

Sobota s žabákem – Velké Losiny
Akce se koná v sobotu 29. července od 11:00 do 19:00.
V termálním parku ve Velkých Losinách vás v sobotu čeká další skvělý den plný rozzářených dětských úsměvů a dobrodružství s žabákem Coqui. Všechny děti si užijí pestrou zábavu, zatímco rodiče mohou odpočívat v relaxačních zónách.
Více informací zde.

PRO MILOVNÍKY HISTORIE:

Renesanční večer – Velké Losiny
Akce se koná v sobotu 29. července od 19:00 na zámku Velké Losiny.
Státní zámek Velké Losiny pořádá v sobotu 29. července od 19:00 Renesanční večer. Na programu je divadlo, tanec, hudba, šermíři, dobové pokrmy a večerní prohlídky zámku.
Více informací zde.