Co podniknout o prázdninách?

Datum aktuality: 1. 7. - 31. 8. 2018
Co podniknout o prázdninách?

Chcete si užít pohodové léto, ale nevíte kam se vypravit, kde hledat zážitky, kudy vkročit do přírody a jaké akce se dějí? Na této stránce najdete odpověď.

Co se kde děje?
Turistické informační centrum Zábřeh připravilo pro turisty i obyvatele města přehled akcí, které se konají během měsíců červenec a srpen nejen ve městě Zábřeh, ale také v širším okolí. Každý se může nechat inspirovat k plánování prázdninových výletů spojených se zajímavými akcemi.
Přehled letních akcí můžete stáhnout zde:
Přehled-letních-akcí-2018.pdf

Jaké památky navštívit?
V okolí Zábřeha se nachází velké množství památek. Návštěvu blízkých památek můžete kombinovat a stihnout jich více za jeden den nebo naopak můžete podniknout celodenní výlet k památkám vzdáleným. Máme pro vás tip! Až navštívíte některou z památek, vyfoťte se u ní a snímek nám zašlete na info@ic.zabreh.cz, zařadíte se tak do soutěže o hodnotné ceny. Více informací k fotosoutěži naleznet zde.
Přehled památek v okolí:

Kam za přírodními zajímavostmi?
Město Zábřeh leží mezi hornatými Jeseníky a nížinatou Hanou, takže příležitostí k výletům do přírody je zde opravdu nepřeberné množství.
Přehled přírodních zajímavostí:

Kde je dobré koupání?
Možnost vykoupat se v horkých letních dnech máte na městských koupalištích nebo v přírodních nádržích.
Přehled míst pro vodní radovánky:

Co zažít a ochutnat?
Toužíte po zážitcích a chcete ochutnat gastronomii, která jinde není? Pak čtěte dál.
Přehled chutí a zážitků:

Chcete víc informací?
Navštivte Turistické informační centrum v Zábřeze. TIC sídlí v kulturním domě. Otevřeno máme ve všední dny od 8:00 do 17:00 hodin a v červenci a srpnu navíc také v sobotu od 9:00 do 13:00 hodin.