Notování Zábřehem

Datum aktuality: 9. 6. 2018
Notování Zábřehem

V sobotu 9. června se na Masarykově náměstí v Zábřeze uskuteční jedinečná open air akce s názvem Notování Zábřehem. Od 15:00 hodin vystoupí desítka hudebních těles, kterými budou orchestry, sbory a místní kapely. Zlatým hřebem večera pak bude Koncert filmové hudby orchestru se sólisty, sborem a tematickou videoprojekcí, který organizátoři chystají na osmou hodinu večerní. Se setměním zazní legendární melodie z filmů jako je Jurský park, Hvězdné války, Šifra mistra Leonarda, James Bond, Vinnetou, Fantomas, Tři oříšky pro Popelku a další filmové hity – doplněné o tematické záběry z filmů.

Program akce Notování Zábřehem se odehraje na hlavním podiu na Masarykově náměstní v Zábřeze. V mezičase od 19:00 hodin pak na příjemných teráskách kaváren „horního“ náměstí – Café Carré a Levandulová kavárna. Vstup je po celý den volný.

Účinkovat budou: Mladá Krev Olomouc, Junior Big Band ZUŠ Zábřeh, Dechový orchestr Prostějov ZUŠ Vl. Ambrose, Smyčcový orchestr ZUŠ Zábřeh, sbor Taptýda Loučná nad Desnou, sbor Oculos Meos Šumperk, The Shookies, Fluguit. Hlavní hvězdou večera bude Dechový orchestr Zábřeh se sólisty a sborem.