Zábřežský kulturní jarmark

Datum akce: 16. 9. 2017
Čas akce: 9:00
Zábřeh
Zábřežský kulturní jarmark

V sobotu 16. září se bude v okolí kulturního domu v Zábřeze konat tradiční Zábřežský kulturní jarmark.  Od 9:00 bude probíhat prodej jarmarečního zboží, ukázky tradičních řemesel, lunapark, atrakce pro děti i dospělé.

Zajímavou akci s názvem S výrem nad Evropou chystá pro dětské návštěvníky jarmarku také turistické informační centrum. Pro děti bude připraveno několik stanovišť, na kterých budou plnit úkoly a dozví se zajímavosti ze světa zvířat a rostlin. Na jarmarku budou také vylosováni výherci prázdninového on line kvízu.

Celodenní kulturní program pro všechny generace, v němž vystoupí: folkově rockoví A.M.ÚLET a HOLÁTKA, bubenická show WATU – WATU, pražští THE BEATLES REVIVAL MRTVEJ BROUK, živelně energičtí HELEMESE, zábřežští bardi WILSNE!, nejlepší český AC/DC REVIVAL, který hraje pod názvem AC/CZ, zábřežské mažoretky a další. DĚTSKÁ SCÉNA ZŠ a DDM Krasohled a EKO SCÉNA plná her, soutěží a zábavy na téma třídění a recyklace odpadů. Bohatá nabídka občerstvení všeho druhu včetně burčáku. Akce se koná za podpory Města Zábřeh. Vstup volný.

Pořadatelé upozorňují, že v souvislosti s pořádáním jarmarku dojde už v pátek 15. 9. k uzavírce prostoru mezi kulturním domem a prodejnou Denali a od časných ranních hodin 16. září k úplné uzavírce části ulic ČSA, Postřelmovská a celého náměstí Osvobození. Uzavírka a objížďky budou označeny dopravním značením. Po dobu uzavírky nebude obsluhována autobusová zastávka na nám. Osvobození, zastávka u polikliniky bude přemístěna na ulici Bezručova.