Acrobat park Aleše Valenty

Acrobat park Aleše Valenty

Typ výletu: Cyklo, Auto
Co je cestou: Geocaching, Zábřeh – Domácí konzervárna ViaDeliciaFúzované skleněné obrázkyJedlí – Jedelanka
Vzdálenost od infocentra:  17 km
Dostupnost: celoročně

Náš tip! Pokud pojedete do Štítů na kole tak zvolte trasu přes Růžové údolí, Svébohov a Jedlí. Odměnou vám budou krásné výhledy.

Acrobat Park je jedním z největších a nejmodernějších světových letních tréninkových areálů pro freestyle ski a snowboard (skoky do vody), pro profesionály i pro naprosté amatéry, které v roce 2002 vystavěl olympijský vítěz Aleš Valenta.

Máte rádi aktivní dovolenou? V Acrobat Parku najdete vše pro milovníky aktivního využití volného času, a to v průběhu celého roku! Nabízíme 3 můstky s 6 různými úhly výletu a výškou hrany od vody. Z nejmenšího můstku můžete létat až 15 m do dálky a z největšího až 27 m ve výšce od 2 do 15 metrů.

Vodní hladina je změkčována vzduchovým systémem, který zmírňuje dopad. Dále jsou k dispozici 2 typy railů. Bedna a Áčko. Také 2 profi trampolíny, které jsou pro větší bezpečnost zapuštěné do země. V areálu máme i hřiště pro plážový volejbal nebo plážový fotbal a pétanque. Kompletní půjčovna snowboardového a lyžařského vybavení je samozřejmostí. Penzion Acrobat Parku neslouží pouze jako ubytovací kapacita pro sportovce, kteří zde trénují, ale také pro milovníky aktivního využití volného času a to v průběhu celého roku!