Restaurace Bozeňov

Restaurace Bozeňov
Adresa
Sport & Relax areál Bozeňov, Dolní Bušínov 146 ,
Zábřeh - Dolní Bušínov 789 01
Provozní doba
  • Pondělí: 12:00 - 21:00
  • Úterý: 12:00 - 21:00
  • Středa: 12:00 - 21:00
  • Čtvrtek: 12:00 - 21:00
  • Pátek: 12:00 - 21:00
  • Sobota: 12:00 - 21:00
  • Neděle: 12:00 - 21:00
Kapacita: restaurace 80 osob, letní terasa 100 osob
Podrobnější popis zařízení:

V restauraci Bozeňov inspirované venkovským stylem s kapacitou 80 míst, naleznete také krb, dětské židličky a pro Vaše domácí mazlíčky máme připraveny misky s vodou. Prostory restaurace jsou nekuřácké.

Naši kuchaři připravují pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Velice oblíbené jsou speciální kulinářské akce, jako například Pstruhování, Žebrobraní nebo Svatomartinská husa.

V letní sezóně připravujeme na terase speciality z grilu a udírny. Šéfkuchař spolupracuje s místními regionálními dodavateli čerstvých surovin a připravuje z nich skvělé speciality.

Terasa pro 100 osob je v provozu v letních měsících a bezprostředně navazuje na restauraci. Pro nejmenší je zde připraveno dětské pískoviště. Prolézací hrad se skluzavkou. Pro cyklisty jsou v prostoru terasy stojany na kola.

Pokud máte jakékoliv přání, zdravotní diety, můžete se domluvit s obsluhou restaurace, která udělá vše, aby Vám vyšla vstříc.

Během roku připravujeme různé gastronomické akce a také se zaměřujeme na sezónní potraviny. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku, ale také ze sezónní nabídky, kde najdete různé speciality.

Naše restaurace je ideálním místem pro Vaši rodinnou oslavu, svatbu, firemní akci či jinou příležitost dle Vašeho přání.

Za kvalitu poskytovaných služeb, jejich jedinečnost a šetrnost k přírodě jsme v roce 2014 opětovně získali značku JESENÍKY originální produkt®.

Popis zařízení
Velmi oblíbená moderní restaurace inspirovaná přírodními prvky má kapacitu 80 míst. Můžete si v ní pochutnat na jídlech, která naši kuchaři připravují z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Prostory restaurace jsou nekuřácké. Telefonní číslo pro rezervace stolu: 580 582 607.
Tato restaurace je ideálním místem pro vaši rodinnou oslavu, svatbu, firemní akci či jinou příležitost dle vašeho přání. Příjemnou atmosféru dokresluje krb. Rádi vám půjčí dětské židličky a jsou připraveni i na vaše domácí mazlíčky.

Během roku připravují různé gastronomické akce a také se zaměřují na sezónní potraviny. Vybrat si můžete ze stálého jídelního lístku i ze sezónní nabídky, kde najdete různé speciality. Pokud máte jakékoliv přání nebo zdravotní dietu, můžete se domluvit s obsluhou restaurace, která udělá vše, aby vám vyšla vstříc. Výsledky kulinářského umění kuchařů můžete ochutnat i na oblíbených akcích jako Pstruhování, Žebrobraní nebo Svatomartinská husa, které pravidelně pořádají.
Datum poslední aktualizace: 09. 11. 2022