Penzion Růžové údolí

Penzion Růžové údolí
Adresa
Pivonín 40,
Zábřeh 789 01
Kontaktní informace
Michal Šafář
583 414 000
Popis zařízení
Růžové údolí se nachází uprostřed krásné přírody, která vybízí k turistice, jízdě na kole na nedaleké cyklistické stezce, lyžování v přilehlém ski parku Červená voda, nebo procházkám k Nemilské přehradě. Okolí restaurace je mnohými označováno za houbařský ráj. Velký sál v restauraci lze využít k různým akcím jako jsou oslavy, školení, plesy, svatby atd. Svojí kapacitou až 100 míst je v regionu ojedinělý. Tento sál lze propojit se salónkem s kapacitou 28 míst. Svatební hostiny se zde konají téměř každý víkend a v letních měsících zde lze uspořádat svatbu s obřadem přímo v hotelovém parku.

Hotel nabízí 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Nabízí také vlastní oplocené parkoviště s kamerovým systémem. Ubytování si lze dopředu zajistit pomocí online rezervace. Pro speciální potřeby zákazníků je k dispozici firemní mikrobus. Nabízíme odvoz nebo i dopravu k nám pro minimálně 4 osoby zdarma.

Restaurace je nekuřácká s kapacitou 50 osob. V létě je zde možnost občerstvení u venkovního baru restaurace, připravena je udírna a venkovní gril.
Datum poslední aktualizace: 01. 06. 2020