Penzion Růžové údolí

Penzion Růžové údolí
Adresa
Pivonín 40,
Zábřeh 789 01
Kontaktní informace
Provozní doba
  • Pátek: 11:00 – 20:00
  • Sobota: 11:00 – 22:00
  • Neděle: 11:00 – 18:00
Popis zařízení
Ubytování - k dispozici je 12 pokojů s přistýlkou. Součástí každého pokoje je koupelna s vanou nebo sprchovým koutem a toaletou. V celém objektu je možnost připojit se zdarma na Wi-Fi. Náš hotel disponuje vlastním oploceným parkovištěm jištěným kamerovým systémem a hlídané psem. Ubytování si lze dopředu zajistit pomocí online rezervace.

Restaurace - denní menu, minutky a hotová jídla jsou u nás samozřejmostí. Nabízíme také pokrmy typu pečená kýta, pečená husa, krůta, zvěřinu, hovězí steaky, jehněčí nebo speciality z ryb. Pečeně připravujeme metodou nízkoteplotního pečení, které vylučuje přepálení tuků a zároveň dělá pečeni měkkou a hlavně šťavnatou. V letním období zeleninové přílohy k jídlu zdarma.

O víkendech a svátcích je v zahradě penzionu otevřen Lady´s bar - pro všechny (vždy od 11:00 - 21:00 nebo dle domluvy). V nabídce je pivo, víno, nealko, aperol, káva a něco na zub dle aktuální nabídky. Po předchozí domluvě lze otevřít i v pracovní dny - podmínka min. 5 osob. Nabízíme příjemné posezení u krbu, pořádání akcí pro větší i menší skupiny, slavnostní obědy a večeře, rauty, oslavy, firemní a vánoční večírky, sousedská a přátelská posezení.
Datum poslední aktualizace: 13. 03. 2019