Mateřské a rodinné centrum Hnízdo zve na akce

Datum aktuality: 4. 11. 2025
Mateřské a rodinné centrum Hnízdo zve na akce

Mateřské a rodinné centrum Hnízdo, Zábřeh z.s. vás srdečně zve na akce:

Hnízdo, mateřské a rodinné centrum z.s. vás zve na přednášku pro veřejnost s názvem Role prarodičů ve výchově dětí a úskalí mezigenerační komunikace s psycholožkou Mgr. Kateřinou Paclíkovou. Přednáška se uskuteční v úterý 4. listopadu 2025 od 9:30 hodin v klubovně Hnízda na Masarykově náměstí v Zábřeze.

Vzhledem k velkému zájmu je kapacita omezena. Přihlašování na přednášku je možné od 27. října na webu www.hnizdozabreh.cz/kurzy. Vstupné je 50 Kč. S účastí dětí se počítá.

Hnízdo, mateřské a rodinné centrum z.s. vás zve na akci Lampioňák s broučky, která se koná v pátek 7. listopadu od 17:00 hodin. Sraz je u „červeného“ kostela (Husův sbor) u bývalých kasáren. Na konci průvodu bude u klubovny Hnízda na Masarykově náměstí na účastníky čekat malé občerstvení.

Více informací naleznete na www.hnizdozabreh.cz.