Štíty

Štíty

Acrobat Park – nabízí nezapomenutelné adrenalinové zážitky. Pod dohledem instruktorů a v zapůjčeném nebo vlastním vybavení si může každý vyzkoušet akrobatické skoky na lyžích z můstků do bazénu s vodou. Mezi další sportovní možnosti patří plážový volejbal nebo obří trampolína. V letních měsících se zde pořádají sportovní kempy, světové závody, music party a další akce. Acrobat Park a restaurace v areálu má otevřeno v sézoně, tj. od května do září.

Přírodní park Březná  – Parkem protékají řeky Březná a Moravská Sázava, které v krajině vytvářejí výrazná, hluboká a symetrická údolí. Zajímavostmi tohoto území jsou také přes 170 let starý les pralesovitého charakteru rozkládající se v lokalitě Vodní stráně nebo cenný soubor smrků, jedlí, javorů a bohatého bylinného podrostu, který se nazývá Lesina.

Paintball Arena – v místní části Březná je k dispozici military paintball aréna s bojovou technikou, překážkami, zákopy a bunkry. Veškeré vybavení pro hru lze zapůjčit nebo zakoupit na místě. Aréna je otevřena dle zájmu veřejnosti, na základě telefonické rezervace tel.: 739 966 082. Hraje se i v zimě.

Na kole se do Štítů dostanete, když ze Zábřeha zamíříte po cyklotrase č. 6228 do Růžového údolí a budete pokračovat dál přes Václavov, Svébohov a Jedlí až do Štítů. Celou cestu budete projíždět přírodním parkem Březná.  Tato trasa je dlouhá 16 km a zdolává řadu převýšení.

Kontaktní informace
Adresa: Náměstí Míru 55, Štíty 789 91
Telefon: 583 440 109
E-amilová adresa: info@stity.cz
Webová stránka: www.stity.cz

Mohlo by vás zájímat