Sport & Relax areál Bozeňov

Sport & Relax areál Bozeňov

Typ výletu: Pěší, In-line brusle, Cyklo, Koloběžky, Auto
Co je cestou: Geocaching, Zábřeh – Domácí konzervárna ViaDeliciaFúzované skleněné obrázky
Vzdálenost od infocentra:  9 km
Dostupnost: celoročně

Náš tip! Doporučujeme toto místo pro rodinnou dovolenou.

Nádherné rekreační středisko nedaleko Zábřeha nabízí  širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu a kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, půjčovna koloběžek, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.

Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a modrá a zelená turistická trasa.

Za kvalitu poskytovaných služeb,  jedinečnost a šetrnost k přírodě v roce 2012 získali značku JESENÍKY originální produkt®. Cyklisty vítají s otevřenou náručí, a proto jsou také držitelem značky Cyklisté vítáni.

Součástí areálu jsou tyto aktivity:  lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky, bungee trampolína, dětské hřiště s prolézacím hradem, multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal, stoly na ping-pong a půjčovna koloběžek.

Hotel má 22 moderně zařízených pokojů. Na výběr jsou dvoulůžkové pokoje, rodinné, romantické a také pokoj pro invalidy. V každém z nich naleznete sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, LCD televizorem se SAT TV a internetovým připojením. Ubytovací část prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí.

V letní sezoně můžete využít ubytování v kempu. V kempu se můžete ubytovat ve vlastním stanu (30 míst), v karavanu (6 míst) nebo můžete využít naše chatky s elektrickým radiátorem (4 místa v 1 chatce).
Kemp má sociální zázemí, kuchyňku.

Pro děti

Velice si váží  malých návštěvníků, a proto jim nabízí celou řadu možností, jak se  zabavit nebo si zpříjemnit pobyt – mnohé z nich ocení i jejich rodiče. V kempu se nachází dětské průlezky s pískovištěm, u hotelu naleznete v roce 2012 dokončené dětské hřiště „U Veverky“ se 14-ti hracími prvky včetně dřevěného prolézacího hradu nebo legendárních houpaček lodiček a nový minigolf. Pro děti spolu s Centrem volného času připravují animační program, který ocení nejen děti, ale i rodiče. Každý den se pro děti chystá program, od malování po procházky lesem a dětskou diskotéku.

Sportovní využití

V letní sezóně připravují pro  hosty i veřejnost animační programy pro děti i dospělé. Program nabízí například dopolední dětské školičky, cvičení, zábavné turnaje, kreativní dílny a výlety po okolí Bozeňova. Rádi pro vás zajistí výlety do okolí, návštěvy hradů a zámků a jiných památek. Tato služba nabízí možnost zařízení vstupenek a podání důležitých informací nebo i samotný odvoz. Vše je nutné objednávat s dostatečným předstihem.

V areálu je možné zapůjčení koloběžek. Vše se řídí dle platného ceníku, který najdete na recepci hotelu Bozeňov nebo na www.bozenov.cz.

Adrenalin park, minigolf a další sportoviště

Součástí areálu jsou také různá sportoviště a možnosti. Zavítat můžete do našeho Adrenalin parku, kde najdete lezeckou stěnu, lukostřelbu, americké foukačky a skákací boty. Dále je k dispozici: minigolf s 18-ti jamkami, bungee trampolína, dětské hřiště U Veverky s prolézacím hradem a houpačkami (zdarma), antukové kurty, multifunkční hřiště, beachvolejbalové hřiště.

Stravování

V restauraci Bozeňov inspirované venkovským stylem s kapacitou 80 míst, naleznete také krb, dětské židličky a pro domácí mazlíčky jsou připraveny misky s vodou. Prostory restaurace jsou nekuřácké. Kuchaři připravují pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Velice oblíbené jsou speciální kulinářské akce, jako například Pstruhování, Zabíjačkové speciality nebo Svatomartinská husa. V letní sezóně připravují na terase speciality z grilu a udírny.

Šéfkuchař spolupracuje s místními regionálními dodavateli čerstvých surovin a připravuje z nich skvělé speciality. Terasa pro 100 osob je v provozu v letních měsících a bezprostředně navazuje na restauraci. Pro nejmenší je zde připraveno dětské pískoviště.

V kempu naleznete kiosky s rychlým občerstvením a zastřešeným posezením pro 100 osob.