Sport & Relax areál Bozeňov

Sport & Relax areál Bozeňov

Typ výletu: Pěší, In-line brusle, Cyklo, Koloběžky, Auto
Vzdálenost od infocentra:  9 km
Dostupnost: celoročně

Náš tip! Doporučujeme toto místo pro rodinnou dovolenou.

Nádherné rekreační středisko nedaleko Zábřeha nabízí  širokou škálu ubytování s možností relaxace i sportovního vyžití. Ubytovat se můžete v tříhvězdičkovém wellness hotelu a kempu. Pro fanoušky outdoorových sportů je k dispozici adrenalin park, půjčovna koloběžek, antukové kurty, beachvolejbalové a multifunkční hřiště a nechybí ani dětské hřiště s prolézacím hradem. Pro ty, kteří raději relaxují, jsou připraveny masáže nebo wellness centrum s finskou saunou, parní lázní, nahřívacími vodními lůžky, whirlpool a jiné. Sport & Relax areál Bozeňov nabízí také možnost koupání v nedalekých přehradách.

Sport & Relax areál Bozeňov protíná cyklotrasa č. 6234 vhodná i pro in-line a modrá a zelená turistická trasa.
Za kvalitu poskytovaných služeb, jedinečnost a šetrnost k přírodě v roce 2012 získali značku JESENÍKY originální produkt®. Cyklisty vítají s otevřenou náručí, a proto jsou také držitelem značky Cyklisté vítáni.
Součástí areálu jsou tyto aktivity: lezecká věž, lukostřelba, skákací boty, americké foukačky, bungee trampolína, dětské hřiště s prolézacím hradem, multifunkční hřiště s umělým povrchem, fotbalové hřiště, antukové kurty, hřiště na plážový volejbal, stoly na ping-pong a půjčovna koloběžek.
Hotel má 22 moderně zařízených pokojů. Na výběr jsou dvoulůžkové pokoje, rodinné, romantické a také pokoj pro invalidy. V každém z nich naleznete sociální zařízení se sprchou, vysoušečem vlasů, minibarem, telefonem s přímou volbou, LCD televizorem se SAT TV a internetovým připojením. Ubytovací část prošla v roce 2012 kompletní rekonstrukcí.
V letní sezoně můžete využít ubytování v kempu. V kempu se můžete ubytovat ve vlastním stanu (30 míst), v karavanu (6 míst) nebo můžete využít naše chatky s elektrickým radiátorem (4 místa v 1 chatce).
Kemp má sociální zázemí, kuchyňku.

Pro děti
Velice si váží malých návštěvníků, a proto jim nabízí celou řadu možností, jak se zabavit nebo si zpříjemnit pobyt – mnohé z nich ocení i jejich rodiče. V kempu se nachází dětské průlezky s pískovištěm, u hotelu naleznete dětské hřiště „U Veverky“ s hracími prvky včetně dřevěného prolézacího hradu nebo houpaček lodiček a minigolf. Nově je zde pro děti otevřený také Funny park.

Funny park
Na Bozeňově najdou návštěvníci zbrusu nový Funny Park s možností atraktivních aktivit pro návštěvníky. Sport & Relax areál Bozeňov tak rozšířil nabídku sportovně relaxačního vyžití pro rodiny s dětmi od tří let věku. Součástí Funny parku jsou vzduchové trampolíny různých tvarů a velikostí, patnáct metrů dlouhá lanová dráha, hopsa koule, vodní polštáře a nechybí ani kiosek s občerstvením a příjemným posezením pod slunečníky. Funny Park je umístěn v zadní části dětského hřiště naproti wellness hotelu. Celodenní vstupné je 90 Kč, dětské hřiště zůstává volně přístupné. Provozní doba je každý den od 10:00 do 19:00 hodin.

Adrenalin park, minigolf a další sportoviště
Součástí areálu jsou také různá sportoviště a možnosti. Zavítat můžete do našeho Adrenalin parku, kde můžete využít půjčovnu koloběžek (zn.KOSTKA Kolobka), lezeckou věž, střelnici (luky Samick Polaris, střelba ze vzduchovky, kuší, prakem), Bungee trampolínu, skákací boty i petanque.
Vstupenku na tyto aktivity zakoupíte v pokladně adrenalin parku /domek u střelnice/, a to v době provozu (v letní sezóně DENNĚ od 10:00 do 19:00 hodin) nebo na hotelové recepci. Tam dostanete také veškeré sportovní vybavení a instrukce. Výši vstupného na sportoviště najdete v ceníku na www.bozenov.cz.

Stravování
V restauraci Bozeňov inspirované venkovským stylem s kapacitou 80 míst, naleznete také krb, dětské židličky a pro domácí mazlíčky jsou připraveny misky s vodou. Prostory restaurace jsou nekuřácké. Kuchaři připravují pokrmy z kvalitních a čerstvých surovin od místních dodavatelů. Velice oblíbené jsou speciální kulinářské akce, jako například Pstruhování, Zabíjačkové speciality nebo Svatomartinská husa. V letní sezóně připravují na terase speciality z grilu a udírny.
Šéfkuchař spolupracuje s místními regionálními dodavateli čerstvých surovin a připravuje z nich skvělé speciality. Terasa pro 100 osob je v provozu v letních měsících a bezprostředně navazuje na restauraci. Pro nejmenší je zde připraveno dětské pískoviště.
V kempu naleznete kiosky s rychlým občerstvením a zastřešeným posezením pro 100 osob.